Dr. Lydia Beerkens

Director / bestuurder / Senior restorator modern en hedendagse kunst 

l.beerkens@sral.nl


 


Marc Deegens

Manager bedrijfsvoering

  

 m.deegens@sral.nl


 

 

Ivana Jerdonekova

SRAL fellow / restaurator schilerijen

 

i.jerdonekova@sral.nl 


 


Luuk Hoogstede

Senior restaurator schilderijen

 

l.hoogstede@sral.nl


 

 

Kate Seymour

Coördinator opleidingen en trainingen / Senior restaurator

k.seymour@sral.nl


 


Arnold Truyen

Senior restaurator sculpturen en beschilderde objecten / Specialist röntgenfotografie

a.truyen@sral.nl

 

 

Rachel Childers

SRAL fellow / restaurator schilderijen

 

r.childers@sral.nl


 


Julie Fassbender

PR & Communicatie / Management Assistent

j.fassbender@sral.nl


 

 

Frans Jeurissen

Directeur / Bestuurder

 

f.jeurissen@sral.nl


 

 

Marjolein Hupkes

Medior restaurator schilderijen 

 

m.hupkes@sral.nl


 

 

Bascha Stabik

Coördinator schilderijen / Senior restaurator schilderijen

b.stabik@sral.nl 


 


Nico van der Woude

Senior restaurator historische binnenruimten

 

n.vanderwoude@sral.nl

 

 


Ausrine Dambrauskaite

SRAL fellow / sculpturen en beschilderde objecten

a.dambrauskaite@sral.nl


 

 

Angelique Friedrichs

Coördinator historische binnenruimte/ Senior restaurator

a.friedrichs@sral.nl


 


Julia Hartmann

Medior restaurator schilderijen 

 

j.hartmann@sral.nl


 


Theo Lange

Research fellow

 

t.lange@sral.nl


 

 

Joanna Strombek

Medior restaurator schilderijen 

 

j.strombek@sral.nl


 

 

Post-graduate fellows and interns
Noah van der Meer, Maria Vincente, Paul Kisner, Nikita Shah, Jessie Carter, Theo Lange and Momoko Okuyama. Absent: Liz Hebert

Avenue Céramique 224   6221 KX Maastricht   Tel: +31(0)433218444   E-mail: info@sral.nl   |   Sitemap

© 2020 SRAL, Stichting Restauratie Atelier Limburg
Website door studio-ux